Goed voorbereid naar het PE-plus-examen? In een examentraining van 3 uur stomen wij u klaar voor het examen van uw keuze. In vogelvlucht behandelt een ervaren docent de kennis en vaardigheden waarop u wordt getoetst. Daarna oefent u onder begeleiding van de docent voorbeeldexamenvragen. U doet direct na de training examen.
Najaar 2014
Vanaf € 262
Meld u nu aan voor de PE-plus-examentrainingen. U vindt de PE-plus-examentrainingen op onze Wft & PE-themapagina onder het kopje ‘Wft-PE-plus-opleidingen en (optionele) examenvoorbereidingen’.
Voor vragen over de PE-plus-examentrainingen kunt u terecht bij NIBE-SVV Klantadvies:
E: [email protected]
T: 020 520 85 34
Op Vrijdag, 27 Juni, 2025, 14:15
Je zit hier goed als je pijlsnel iets over Wft-opleidingen wilt weten. Hieronder vind je de meest gestelde vragen en bijbehorende antwoorden. En omdat we het je graag makkelijk maken, kun je vanaf deze pagina ook eenvoudig je Wft-opleiding of Wft-PE-opleiding en -examen boeken.
Op Woensdag, 7 Mei, 2025, 13:49