Training
Dag
1 dag
In deze training leer je data gebruiken om je bedrijf op de toekomst voor te bereiden. Zo ontdek je dat de digitale wereld veel gegevens oplevert, aan de hand waarvan jij klantgedrag kunt inschatten. Andersom kan jouw bedrijf ook het voortouw nemen in digitale ontwikkelingen. Online shopping en gegevensuitwisseling zijn nu bijvoorbeeld de normaalste zaak, maar ooit was het een disruptief idee. Ook jij kunt dankzij de digitale ontwikkelingen je bedrijf op de kaart zetten. Hiervoor leer je uit grote hoeveelheden data de juiste informatie te halen en op basis hiervan voorspellingen te doen. Na afloop van deze training weet je hoe je data kunt gebruiken om de bedrijfsstrategie aan te passen en hiermee je bedrijf toekomstbestendig te maken. Deze training wordt uitgevoerd door Markus Verbeek Praehep, businesspartner van NIBE-SVV.
Deze training is zeer geschikt voor iedereen die werkzaam is in de financiële dienstverlening. De training is bijvoorbeeld bijzonder geschikt voor accountants, controllers, hoofden bedrijfsadministratie en financieel managers.
In deze training ontwikkel je een samenhangende visie op informatie en kennis binnen je organisatie. Je leert uit grote hoeveelheden data die informatie te halen die voor het bedrijf interessant is. Vervolgens leer je hoe je op basis van deze informatie het management snel van goed onderbouwd advies voorziet. Dankzij jouw bijdrage kan het bedrijf zijn strategie en doelstellingen nogmaals onder de loep nemen. Zo bereikt je organisatie de meeste mensen en de grootste impact.
Er worden geen specifieke vooropleidingseisen gesteld aan deze training.
De training duurt 0.5 dag. Het doornemen van de leerstof en het maken van de diverse opdrachten betekenen een studiebelasting van ongeveer !!GEEN GEGEVENS!! uur per bijeenkomst.
Je maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een moderne online leeromgeving. Deze online leeromgeving bevat alle informatie die je voor de studie nodig hebt.
Je kunt onze klassikale lessen ook volgen via virtual classroom. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Met virtual classroom krijg je online en op vaste tijden les van je docent. Je volgt de lessen online samen met andere studenten, net zoals je dat op locatie zou doen. Is dit iets voor jou? Meld je dan aan via de locatie Virtual classroom.
De volgende onderwerpen komen aan de orde:
Na actieve deelname aan de bijeenkomsten ontvang je het bewijs van deelname 'Digitale Toekomst voor Financials' van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep.
Deze training bestaat uit 0.5 dag. Tussen de trainingsdagen zit een periode van 2 weken. De bijeenkomsten zijn van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Factuurmoment klassikale opleiding: facturatie vindt plaats drie weken voor aanvang van de eerste bijeenkomst.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
NIBE-SVV regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,-(excl. btw) per avond.
Als de opleiding beschikbaar is als e-learning en je kiest hiervoor, dan ontvang je altijd een digitaal tekstboek. Een papieren studieboek kan je bijbestellen in het inschrijfproces.
Voor opleidingen van onze businesspartners worden er kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening gebracht. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Wij combineren topkwaliteit met maximale flexibiliteit en aantrekkelijke tarieven. Alle genoemde prijzen zijn in principe exclusief btw. De opleidingen en trainingen, verzorgd door NIBE-SVV, kunnen wij jou vrijgesteld van btw aanbieden. Dit geldt ook voor alle wettelijk erkende opleidingen op MBO-niveau 2, 3, 4, de volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen. Voor de niet-wettelijk erkende opleidingen en trainingen van onze businesspartners brengen wij 21% btw in rekening. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk.
Op de kosten voor studiemateriaal, hand-outs, syllabi, reprorechten en arrangementskosten brengen wij altijd 9% btw in rekening. De 9% btw op arrangementskosten is niet aftrekbaar.
Losse examens zijn vrijgesteld van btw indien je bij jouw inschrijving aangeeft bij welke CRKBO-geregistreerde instelling je de btw-vrijgestelde opleiding hebt gevolgd.
Wanneer je geen vooropleiding hebt gevolgd, is het examen belast met 21% btw. Dit geldt niet voor de DSI-examens, deze zijn altijd belast met 21% btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
*Deze kosten worden niet in rekening gebracht bij e-learning opleidingen.