Vakopleiding
E-learning
2 maanden
Als acceptant brand houd je je bezig met het accepteren en beoordelen van aanvragen voor brandverzekeringen. Welke risico’s voorzie je bij verschillende klanten? Zijn er preventiemaatregelen genomen of kun je deze nog aanbevelen? Ook verdiep je je in de oorzaken van brand- en inbraakschade en de gevolgschade voor de klanten. Zo ontwikkel je de kennis en inzichten op het gebied van brandverzekeringen, risicomanagement en wet- en regelgeving om verzekeringsaanvragen te kunnen beoordelen.
Je kunt nauwkeurig werken en hebt interesse in risicomanagement, wet- en regelgeving en klantrelaties. Je wilt verzekeringsaanvragen voor brandverzekeringen leren accepteren en beoordelen. Met de Opleiding Acceptant Brand word je voorbereid tot de functie van acceptant brand.
Tijdens de Opleiding Acceptant Brand verdiep je je in de wet- en regelgeving op het gebied van brandverzekeringen. Je maakt kennis met beoordelingscriteria en verdiept je in de klant. Zo kun je niet alleen als beoordelaar, maar ook als adviseur een rol spelen bij de aanvraag en beoordeling van verzekeringsaanvragen.
Als je de lesstof doorneemt en de opdrachten maakt, dan kom je uit op een studiebelasting van ongeveer 100 uur.
Je maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een moderne online leeromgeving. Deze online leeromgeving bevat alle informatie die je voor de studie nodig hebt.
Je volgt het programma via e-learning. Hierbij studeer je online in je eigen tijd en in je eigen tempo, onder begeleiding van een docent waar je met al je vragen terecht kunt.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(E-learning)
(E-learning)
Je rondt de module Risicobeoordeling en preventie af met een digitaal examen. Bij voldoende beoordeling ontvang je, na afloop van de opleiding, het diploma ‘Acceptant Brand’ van NIBE-SVV.
Je volgt de opleiding online in je eigen tempo.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij NIBE-SVV regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Als de opleiding beschikbaar is als e-learning en je kiest hiervoor, dan ontvang je altijd een digitaal tekstboek. Een papieren studieboek kan je bijbestellen in het inschrijfproces.
Wij combineren topkwaliteit met maximale flexibiliteit en aantrekkelijke tarieven. Alle genoemde prijzen zijn in principe exclusief btw. De opleidingen en trainingen, verzorgd door NIBE-SVV, kunnen wij jou vrijgesteld van btw aanbieden. Dit geldt ook voor alle wettelijk erkende opleidingen op MBO-niveau 2, 3, 4, de volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen. Voor de niet-wettelijk erkende opleidingen en trainingen van onze businesspartners brengen wij 21% btw in rekening. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk.
Op de kosten voor studiemateriaal, hand-outs, syllabi, reprorechten en arrangementskosten brengen wij altijd 9% btw in rekening. De 9% btw op arrangementskosten is niet aftrekbaar.
Losse examens zijn vrijgesteld van btw indien je bij jouw inschrijving aangeeft bij welke CRKBO-geregistreerde instelling je de btw-vrijgestelde opleiding hebt gevolgd.
Wanneer je geen vooropleiding hebt gevolgd, is het examen belast met 21% btw. Dit geldt niet voor de DSI-examens, deze zijn altijd belast met 21% btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen
*Deze kosten worden niet in rekening gebracht bij e-learnings.