Training
Dag
3 dagen
Praat of schrijf je voor je werk in het Engels, maar heb je daar moeite mee? Ben je vaak op zoek naar handige zinnen en uitdrukkingen? Kies deze training, van onze businesspartner Boertien Vergouwen Overduin, als jij succesvol wilt communiceren in een Engelstalige, zakelijke omgeving. Je verbetert je zakelijke Engels snel en efficiënt aan de hand van verschillende situaties. Je oefent de zaken die voor jouw werk belangrijk zijn, bijvoorbeeld telefoongesprekken voeren, het ontvangen van bezoek en het voorstellen van jezelf en je organisatie. Ook ga je aan de slag met het schrijven van brieven en e-mails. Na deze training begrijpen jij en je Engelstalige gesprekspartner elkaar veel beter.
De training is bestemd voor iedereen die binnen zijn functie in contact komt met de Engelse taal. Je hebt wel enige basiskennis, maar je hebt moeite de Engelse taal in een professionele werkomgeving te gebruiken. De training wordt gegeven op niveau A2 van het Europees Referentiekader.
Tijdens deze training werk je aan Engelse schrijf-, spreek- en luistervaardigheden die direct toepasbaar zijn. Denk hierbij aan vraagtechnieken voor een telefoongesprek, omgangsvormen voor het ontvangen van bezoek en het presenteren van jezelf en je organisatie. We besteden ook aandacht aan eventuele culturele verschillen tussen jou en je Engelstalige zakenpartner. De oefeningen worden afgestemd op je doelstellingen en achtergrond. De focus ligt op het zo snel mogelijk in praktijk brengen van de ontwikkelde vaardigheden. Zo leer je snel en goed de Engelse taal te gebruiken in een zakelijke context.
Er worden geen specifieke vooropleidingseisen gesteld aan deze training.
De training duurt 3 dagen.
Je maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een moderne online leeromgeving. Deze online leeromgeving bevat alle informatie die je voor de studie nodig hebt.
We bieden 2 vormen van klassikaal onderwijs aan: een klas waar je fysiek aanwezig bent en een online klas waarbij je vanuit huis kunt deelnemen. In beide gevallen heb je een vaste docent en volg je op gezette tijden onderwijs. Ook volg je de lessen samen met andere studenten. Dat vinden wij belangrijk, omdat je veel van elkaar kunt leren. Jij kiest welke onderwijsvorm het beste bij jou past.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na actieve deelname aan de bijeenkomsten ontvang je het bewijs van deelname 'Business English-A’ van onze businesspartner Boertien Vergouwen Overduin.
Tussen de trainingsdagen zit gemiddeld een periode van 2 weken.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij NIBE-SVV regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Als de opleiding beschikbaar is als e-learning en je kiest hiervoor, dan ontvang je altijd een digitaal tekstboek. Een papieren studieboek kan je bijbestellen in het inschrijfproces.
Wij combineren topkwaliteit met maximale flexibiliteit en aantrekkelijke tarieven. Alle genoemde prijzen zijn in principe exclusief btw. De opleidingen en trainingen, verzorgd door NIBE-SVV, kunnen wij jou vrijgesteld van btw aanbieden. Dit geldt ook voor alle wettelijk erkende opleidingen op MBO-niveau 2, 3, 4, de volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen. Voor de niet-wettelijk erkende opleidingen en trainingen van onze businesspartners brengen wij 21% btw in rekening. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk.
Op de kosten voor studiemateriaal, hand-outs, syllabi, reprorechten en arrangementskosten brengen wij altijd 9% btw in rekening. De 9% btw op arrangementskosten is niet aftrekbaar.
Losse examens zijn vrijgesteld van btw indien je bij jouw inschrijving aangeeft bij welke CRKBO-geregistreerde instelling je de btw-vrijgestelde opleiding hebt gevolgd.
Wanneer je geen vooropleiding hebt gevolgd, is het examen belast met 21% btw. Dit geldt niet voor de DSI-examens, deze zijn altijd belast met 21% btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen
*Deze kosten worden niet in rekening gebracht bij e-learnings.